Hakkımızda

Tarihçe;

Temeli 2000’li yıllarda Ankara’da atılan ERC Grup,  bugünlere dek başarılı geçmişi ile Türkiye’nin önde gelen özel sektör temsilcileri arasında olma yolunda hızlı ve kararlı adımlarla ilerlemektedir. Ticari hayata başladığı ilk yıllarda oftalmoloji sektöründe hizmet veren ve bu ürünleri ülke içindeki yetkili distribütörler den temin ederek pazarlamaktayken, 3-4 yıl gibi kısa bir süre zarfında ürünlerinin büyük bir kısmını yurt-dışındaki üreticilerden kendisi ithal etmeye başlamış, 2011’de ise grup üretime başlama yolunda  kararı almış ve bu doğrultuda Sincan – Yenikent de yaklaşık 2000 m² kapalı alana sahip bir üretim tesisi kurularak, oftalmoloji sarfları ile yerli üretimine başlanmıştır. Gelinen bu aşamada  Avrupa ülkeleri başta olmak üzere birçok ülkeye ihracat yaparak  her zaman olduğu gibi Türkiye’de  yine bir ilke daha imza atmıştır.

Çağımızın hız, iletişim her şeyin en fazla ve çabuk öğrenme çağı olduğu gerçeği ile hareket ederek her geçen gün hızla büyüyen bilişim teknolojisinin ve bunun yanı sıra giderek yaygınlaşan  e-ticaret alanında da  2013 yılında gerekli olan  yatırımları yaparak   online satış hizmetine başlanmış ve bu amaçla hedef kitlemiz olan niş pazarlara ulaşma doğrultusunda da adım adım ilerlemeyi sürdürmekteyiz.

Uzman ve deneyimli teknik kadrosu ile tıp sektöründen gelen talepler doğrultusunda komple hastane kurulumu, projelendirme, arıza tespit, bakım onarım, hastane biyomedikal ve yönetim sistemi ve yedek parça hizmetini de sunmaktayız.

www.ercsaglik.com

www.ercbiyomedikal.com  www.medikalmerkezim.com

Hakkımızda;

Grubumuz her zaman müşteri memnuniyeti ve güven ilkelerini esas almaktır. Bu doğrultuda hareket ederken hizmet verdiği bütün alanlarda son derece sıkı kalite kontrol standartlarını uygulamakla birlikte dünya standartlarının üstünde  geri dönüşüm sistemi ile sürekli kendini yenilemektedir.

Sonuç olarak; dünya ölçeğinde saygın markalar yaratma hedefi ile yaklaşık 16 yıldır birçok ülkeye ihracat yaparak da ülkemizi dünyada iyi bir şekilde temsil etmeye çalışmakla beraber, müşteri portföyümüzü daha da geliştirme ilkesinde hareket etmekteyiz. Sağlık alanında önde gelen küresel güçlerinden biri olma yolunda ki hedefimize doğru, emin adımlarla yürümeye devam edeceğiz.

Misyonumuz

Çağın gereklerini uzmanlık alanlarında titizlikle uygulayarak, en değerli kaynağı olan çalışanının gücüne, desteğine ve bilgisine değer vererek çalışmak,

Ülke ekonomisine hareket vermek adına yeni projeler üretmek.

Vizyonumuz

Faaliyet gösterdiğimiz tüm alanlarda ismimizin kalitesini devam ettirerek ülkemizin öncü firması olarak kalmak,

Beklentileri istikrarlı kalite anlayışı ile karşılamayı esas alan kurumsal yapımız müşteri odaklı çalışma stratejimizi  “en iyi” şekilde değerlerimiz ile yönetmek.

18 yılda kazandığımız dürüstlük ve yenilikçi düşünce yapımızı; hızımızla birleştirerek her zaman bir adım önde olmak.

Temel Değerlerimiz

Müşteri Memnuniyeti, Dürüstlük, Kalite, Saygınlık, Yenilik, Hız